Chinga tip curea cu clichet,transport Motociclete(10m)
Item: PK10M-01-4T
105 lei
Descriere tehnica Curea de transport cu clichet, numar carlige: 2 buc 10m/(9,5+0,5m), tensiune nominala putere Stf: 300daN, rezistenta:...
105 lei
Barele de protecție ca o combinație optimă de protecție împotriva căderii și aspect personalizat
Fabricate din oțel de înaltă calitate
Design deosebit de solid cu tub -Diametru de 32 mm
Instalare usoara, nu sunt necesare modificari la motocicleta
Nu este necesara introducerea in documentele vehiculului
Livrare: bara de protectie pentru ; r partea dreaptă și stângă, material de montare
Important: În multe cazuri, instalarea barelor de protecție nu este posibilă cu suporturi pentru picioare înainte, vă rugăm să verificați în prealabil!
Barele de protecție sunt fără înregistrare
Mănușile de motocicletă SHIMA RS-3 sunt combinația perfectă între protecție, confort și tehnologie, concepute pentru cei mai exigenți motocicliști. Fabricate din piele de capră durabilă și piele de cangur excepțional de durabilă și flexibilă pe palmă, acestea oferă un nivel ridicat de siguranță datorită caracteristicilor avansate de protecție, cum ar fi sliderul SAP pentru palmă, o protecție rigidă pentru articulații cu întărire din carbon, un mini slider sub degetul mic și o conexiune pentru degete în formă de punte care ajută la închiderea mâinii în cazul contactului cu solul. Pielea perforată și ventilația suplimentară garantează o circulație excelentă a aerului, asigurând confort termic la orice temperatură. Manșeta lungă și închiderea V-Lock Pro™ oferă o potrivire și o stabilitate și mai bune, în timp ce panourile elastice, inserțiile elastice și degetele tip acordeon sporesc mobilitatea și confortul. Disponibil în mărimi de la S la 3XL, în șase variante de culoare. SHIMA RS-3 este a treia generație de mănuși RS, oferind protecție, confort și stil de neegalat. Descoperă mănușile pe care le vei adora de la prima plimbare!
Protecție completă la fiecare kilometru
Mănușile SHIMA RS-3 oferă o siguranță de neegalat datorită utilizării pielii de capră durabile și a pielii de cangur excepțional de durabile și flexibile. Sliderul sportiv SAP pentru mâini, protecția rigidă pentru articulații cu ranforsare din carbon și spuma cu memorie garantează o rezistență excepțională la impact. Un mini slider sub degetul mic și sliderele din TPU pe degete oferă protecție suplimentară. Articulația degetelor în formă de punte ajută la închiderea mâinii în cazul contactului cu solul. Absorbantele suplimentare din spumă ArmorPlus și zonele din piele ranforsată sporesc protecția, în timp ce manșeta din neopren și închiderea V-Lock Pro™ oferă o potrivire mai bună și asigură menținerea mănușilor la locul lor.
Perfect pentru orice vreme
Mănușile SHIMA RS-3 sunt concepute pentru motocicliștii care caută confort termic în orice situație. Pielea perforată pe exteriorul și interiorul mâinii oferă o ventilație excelentă, eliminând problema mâinilor transpirate în zilele călduroase. Perforațiile suplimentare dintre degete și pe partea laterală a degetului mare cresc fluxul de aer, ceea ce asigură confort pe tot parcursul călătoriei, indiferent de condițiile predominante.
Confort la cel mai înalt nivel
Mănușile de motocicletă SHIMA RS-3 oferă un confort excepțional în timpul condusului. Panourile elastice, inserțiile elastice la nivelul degetului mare și construcția precurbată a degetelor asigură libertate completă de mișcare și o potrivire perfectă. Datorită tehnologiei Floating Knuckle, protectorul pentru articulații este atașat la un strat suplimentar de material, ceea ce îmbunătățește semnificativ confortul la purtare. Degetele tip acordeon sporesc flexibilitatea, în timp ce închiderea V-Lock Pro™ și manșeta lungă asigură stabilitate și o potrivire perfectă pe tot parcursul zilei.
Funcționalitate la cel mai înalt nivel
SHIMA RS-3 este mai mult decât o simplă protecție. Datorită tehnologiei Touch Tip™ de pe degetul arătător și degetul mare, puteți opera dispozitivele cu ecran tactil fără a vă scoate mănușile. Închiderea V-Lock Pro™ permite ajustarea ușoară și sigură a mănușilor la nivelul mâinii și încheieturii mâinii, în timp ce manșeta lungă adaugă stil și protecție suplimentară. Disponibile într-o gamă largă de mărimi, de la S la 3XL, și în 6 opțiuni de culoare: NEGRU, ALBASTRU, FLUO, ROȘU, ROȘU FLUO și ALB, mănușile RS-3 pot fi ușor adaptate stilului tău de motociclism!
Nu există recenzii ale clienților în acest moment.